Projektowanie stron internetowych dla najbardziej wymagających

Wypełnij formularz i zdobądź darmową wycenę nowej strony WWW.

Naszym głównym celem jest wdrażanie i projektowanie stron internetowych, które niosą za sobą wysoką estetykę, niezaprzeczalną jakość oraz użyteczność zgodną z aktualnymi trendami. Bezpieczne i optymalne rozwiązania techniczne łączą się z nieszablonowymi projektami graficznymi. Poznaj nas od tej strony!

Zostaw nam wiadomość lub zadzwoń teraz!

Uzyskasz od nas indywidualną propozycję oraz wszelkie niezbędne informacje

Zadzwoń do nas: +48 607 251 385

Wiadomość wysłana

Dziękujemy! Już niedługo się z Tobą skontaktujemy!

  • świeże koncepcje oparte o dokładną analizę Twojej marki

  • oryginalne pomysły na projekt strony internetowej

  • dopracowanie każdego elementu strony w najmniejszym detalu

  • intuicyjne funkcje samodzielnego edytowania treści

  • w 100% nowoczesny i responsywny serwis www

  • 12-miesięczną gwarancję i wsparcie serwisowe Twojej nowej strony

Analiza wymagań

Jeśli nowa strona internetowa ma spełniać Twoje oczekiwania, niezbędna jest dogłębna analiza wymagań i funkcjonalności, jakie mają się w niej znaleźć. Analiza oraz konsultacje z klientem są pierwszym i zarazem najistotniejszym etapem tworzenia stron internetowych – w głównej mierze to od nich zależy efekt końcowy.

Projekt graficzny

Projektowanie stron internetowych opieramy na indywidualnym projekcie graficznym. Na podstawie zebranych informacji jesteśmy w stanie przygotować projekt, który uwzględni wszystkie omówione aspekty, i jednocześnie będzie w 100% responsywny – dopasuje się do urządzenia użytkownika końcowego.

Implementacja i wdrożenie

Ostatnim etapem prac jest zaimplementowanie uprzednio stworzonego projektu graficznego oraz integracja strony www z systemem zarządzania treścią (CMS), pozwalającym na łatwą i samodzielną edycję treści znajdujących się na stronie. W zależności od potrzeb klienta i charakterystyki strony internetowej, wybieramy odpowiedni system CMS, który następnie, wraz ze stroną, jest wdrażany na serwerze.